واحد تکنولوژی

واحد تکنولوژی(تحقیق و توسعه)

یکی از نقاط برجسته ی ماشینکاری سنگین صنعت کوهپایه واحد R&D میباشد که با بهرمندی از دانش روز ماشینکاری و ارتباط نزدیک با شرکت های پیشرو در این صنعت و بهره مندی از نرم افزارهای تخصصی توانسته فرآیند ماشینکاری  را ارتقاء بخشیده که منجر به کاهش زمان تحویل و هزینه تمام شده و ارتقای کیفیت ماشینکاری واستاندارد سازی  استفاده از ابزار ماشینکاری گردیده است.

این واحد مسئولیت تهیه نقشه کلیه مراحل ماشینکاری را بصورت جداگانه و دستورالعمل روش ماشینکاری و ابزار مربوطه را بعهده داشته  و همچنین الزامات واستاندارد های مربوطه جهت قطعات صادراتی را تهیه و به واحد تولید ارائه می دهد.

 

 

همچنین این واحد در راستای افزایش کیفیت و راندمان کاری  مسئولیت تدوین کلیه مدارک و دستورالعمل هاو روشهای بازرسی وارزیابی فرآیندها و محصولات را بر عهده دارد.

 

 

طراحی و بومی سازی ابزار های جدید گام بزرگی در افزایش ظرفیت ماشینکاری و کاهش زمان تحویل داشته است و این واحد با طراحی و ساخت ابزارها و هولدر های جدید و جایگزینی با ابزارهای قدیمی و استفاده از حداکثر توان دستگاه ها  توانسته روند تولید را بهبود بخشیده و ظرفیت ماشینکاری را افزایش یابد که در این خصوص ارتباط مستقیم با شرکت های SSANGYONG ,KORLOYوCERATIZIT ,SANDVIC داشته و از دانش روز استفاده نموده است و در ابزار سازی و روشهای تولید استفاده نموده است.

 

 

 

کلیه فرآیند های ظریف نهایی با دستگاه های CNCصورت می پذیرد و این واحد از نرم افزارهای تخصصی AUTOCAD, CATIA استفاده نموده  و برنامه نویسی CNC  توسط نرم افزار MASTERCAM , POWER MILL انجام شده و قبل از اجرا تحلیل و شبیه سازی توسط نرم افزار  CIMCO  صورت می پذیرد سپس در دستورالعمل های تولید قرار گرفته و مطابق برنامه CNC  اجرا می گردد.

 

 

 

 

ارسال پیام

مکان ما روی نقشه

تماس با ما

Icon List Heading

جاده اصفهان- نائین، شهرک صنعتی سجزی، فاز دوم خیابان هفتم پلاک 19

Icon List Heading

031-3146412693-5

Icon List Heading

031-3146412693-5

Icon List Heading

info@sskroll.com

Please publish modules in offcanvas position.